Prosinec 2007

Na sex mám dost času

19. prosince 2007 v 18:58 | Zdenča

Ewa Farna: Na sex mám dost času

Praha - Čtrnáctiletá zpěvačka Ewa Farna prošla zdárně ohněm jako host na turné Lucie Bílé a nyní si může trochu oddychnout. Na jaro potom chystá vlastní koncertní šňůru. "Školu nechci šidit, ale je pravda, že teď mám nějaké zameškané hodiny," přiznává půvabná tmavovláska. "Ale myslím, že společné vystupování s Lucií Bílou pro mě byla taky ohromná škola. A velká čest. Ona je můj největší vzor." Mnohonásobná zlatá slavice se s Ewou sblížila velmi rychle a dnes působí dojmem jedné rodiny. Přispívá k tomu i nadšení dvanáctiletého Luciina syna, Filipa. Ten se svým obdivem k Ewě nijak netají, ale ta má jasno. "Na kluky mám ještě času dost. A na sex taky," říká rázně.
V říjnu Ewa vydala své druhé album, Ticho. "Řekla bych, že je tvrdší, než to první, nahrála jsem ho už se svou kapelou a taky na něm mám trochu hlubší hlas," směje se. "A na duben a květen pak chystáme koncertní turné s velkou show v rockovém stylu, s různými světelnými efekty a podobně. Plánů mám hodně, ale samozřejmě musím taky chodit do školy!"

Wítch

3. prosince 2007 v 15:04 | Zdenča

Animal

3. prosince 2007 v 15:02 | Zdenča

hezké

3. prosince 2007 v 15:00 | Zdenča
Další

vtipné zvířátka

3. prosince 2007 v 14:58 | Zdenča

Zvětšit - Zamilovana prasatkaZvětšit - One holeZvětšit - Smich kone

Krávy

3. prosince 2007 v 14:56 | Zdenča
Více doLE!!!

Zvířátka

3. prosince 2007 v 14:52 | Zdenča


The SIMS 2

3. prosince 2007 v 14:51 | Zdenča
Nabízíme vám nový tutorial, který vás naučí velice zajímavý trik na stavbu garáží v Nightlife a dalších datadiscích. Jak jistě víte garáž nemůže být umístěna na základech a tudíž jí nelze přilepit k domu. Takže bylo nemožné vlastnit jeden dům s garáží a zároveň se sklepem. Nyní si povíme, jak toho docílit.
Základní vlastností hry je možnost projít si se svou postavičkou celý život od dětských let až po důchod. Během tohoto období se Simové nemění jen fyzicky a tedy vizuálně, ale i psychicky, což se v mnoha ohledech promítá do hry. Kromě více možností interakce s ostatními postavami vás Sims 2 nechají také mnohem přesněji, detailněji a potažmo i lépe tvořit a vybavovat své příbytky. Klidně si budete moci zařídit třeba vlastní domácí tělocvičnu, kde se můžete pokusit zbavit přebytečných kilek z pojídání virtuálních dobrot. Další zajímavou utilitkou jsou nástroje na tvorbu obličejů. Při vytváření obličejíku vašeho charakteru si budete moci vybrat vždy z několika typů různých obličejových částí a skládat vše dohromady tak, aby výsledek lahodil vašemu oku i očím ostatních Simů. Jmenovitě budete moci ovlivňovat například barvu a velikost očí, typ účesu a jeho barvu, šířku, délku a celkový typ nosu, pleť atd. Simák si bude moci pamatovat některé významné události ve svém životě a tím se bude také dále utvářet jeho charakter, stejně jako vztahy s ostatními. Tento systém pracuje na principu stupňů, které jsou tři kladným i záporným směrem. Stejně jako v životě i v The Sims 2 budou vzpomínky, pokud nebudou oživovány, s časem blednout. V případě špatných vzpomínek to na škodu není, ale ty dobré je škoda ztratit. Hra je v češtině.
Která mamina nebo taťka by nechtěli mít své dítko hezky oblečené? Hodně z vás se ptá, jak to jen udělat? Jak obléknout batolátka a školáky do toho pěkného oblečení, které jste jim koupili? Další častou otázkou je, jak změnit image batoleti. Na tu odpovíme ihned - bohužel to nejde a to proto, že batolata jsou sice Simové, avšak nemůžete jejich činnost ovládat přímo. Mají pouze dva druhy oblečení (pyžámko a denní oblečení) a jejich image změnit nejde. Toto je možné až od předškolního věku. Jen tak na okraj - image lze změnit pomocí zrcadla.

Pokoj

3. prosince 2007 v 14:49 | Zdenča |  The SIMS 2

The sims 2 štastnou cestu

3. prosince 2007 v 14:48 | Zdenča |  The SIMS 2